1- Tasarım -Ar-Ge Aşaması:

Müşterilerimizin yatırım planları netleşmesi halinde , donanımlı mühendislerimiz yardımı ile projelendirerek, hayalleri somut resimler haline getirerek, yatırımın keskin hatlarını oluştururuz.

Bu aşamada karşılıklı fikir alışverişleri ile müşterimizin hayalindeki yatırımı eksiksiz bir biçimde tüm teknik detayları ile birlikte oluşturarak sunumumuzu yapar ve tüm ekibimizin fiziksel olarak işe başlamasını sağlayacak ana projeyi tamamlarız.

2- İmalat Aşaması

Üretim yönetimimize göre projelendirdiğimiz işi, Yüksek teknolojili üretim hatlarımızda birimlere bölerek, imalata başlarız. Hammaddenin fabrikamıza girdiği andan, üretimin son aşamasına kadar kalite kontrol birimlerimiz aktif olarak görev alır.

3- Kalite Kontrol Aşaması

Makinaların yerine ulaşıncaya kadar ürünün kusursuzluğuna özen gösterilir. . Bu nedenle; üretilen makinalar, kalite kontrol mühendisleri tarafından bir çok kez test edilerek mekanik aksam, boya v.s. kontrollerin sonunda yükleme noktasına % 100 onay alarak sevk edilmektedir.

4- Nakliye Aşaması

Sevkiyata hazır ürünlerimizi, su, nem ve toz geçirmeyen özel materyalle paketler, deniz, kara ve havayolu taşımacılığına uygun ahşap sandıklarda sevkiyata hazır hale getiririz. Tesisin kurulacağı yere kadar, üretilen ürünlerin doğru, hasarsız ve eksiksiz bir şekilde gitmesini, montaj yerine varıncaya kadar takip eder ve müşterilerimizi bilgilendiririz.
Destinasyona ve ürünün özelliklerine göre EN UYGUN taşıma yolu belirlenir. Bununla ilgili en uygun çalışma yapılır, müşterilerimizin talebine göre, 3. Parti gözetim ve denetleme şirketlerine yükleme öncesi kontrol yaptırılır.

5- Montaj Aşaması

Yapılan anlaşma gereğince taahhüt edilen kapasite ve kalite testleri yerinde yapılır ve çıkan verilerle tesis müşteriye uygun bir biçimde teslim edilir.
Montaj süresince, müşterilerimizin yerel teknik ekibine detaylı bir eğitim verilir.
Bu eğitim sayesinde ekibimiz ayrıldıktan sonra da operatörler sağlıklı bir şekilde tesisi çalıştırabilirler. Çok dilde hazırlanmış makine kullanım kılavuzlarımız tesislerin tesliminde teknik ekibe bırakılır.